پناه بردن به کفیل سیاسی یا به مقاومت

https://t.me/sanandajmashora

می‌گویند که کفیل سیاسی صدای زندانیان را می‌رسانند و نباید نقدی بهشان وارد شود. ولی در ادامه نمی‌گویند که صدای زندانیان را به کجا می‌رسانند. به جهان می‌رسانند، و این جهان فعلا درگیرِ صنعت فوتبال است و توانسته است رکورد پر بیننده‌ترین جام جهانی را بشکند. جام جهانی‌ای که با فساد و تبانی سازمان‌ها و دلال‌های بین المللی بر روی خون شش هزار کارگر برپا شد.
سوسیال دمکرات‌ها و سبزهایی که کفیل سیاسیِ زندانیانِ سیاسی می‌شوند مگر همان‌هایی نیستندکه هفته‌ی پیش در پی معامله با خلیفه‌ی جنایتکار مسلمین، اردوغان، یک زندانیِ سیاسی را تحویلش دادند و همان‌ فمنیست‌هایی نیستند که در پی منافع خود، لچک بسر کردند.
ما هدفمان نه تحقیر است چنانکە حقیرانِ خودباخته‌ی غرب‌گرا و ارباب‌طلب نیازی به تحقیر ندارند و نه هدفمان از هم گسستنِ اتحاد مردمِ ستمدیده که بسا آن را ارج می‌نهیم و برای همبستگیِ هرچه بیشتر آن تلاش می‌کنیم. دست رفقا و همرزمانمان را در اکباتان، ایذه، آبدانان، نازی‌آباد، شهرک نفت پونک، ستارخان، بلوچستان، گیلان و سایر نقاط ایران به گرمی می‌فشاریم و بار دیگر یادآور می‌شویم که این رژیم نه بوسیله‌ی هشتگ و نه با سبزی پلو گفتن‌های بورلی هیلز، بلکه با تشکل‌یابی، سازماندهی و اتحاد مردمِ ستمدیده در داخلِ ایران سرنگون می‌شود و این انقلاب می‌تواند با رسیدن به اهداف خود پیروز شود.
وقتی از جنبش و مبارزات گفته می‌شود نمی‌توان اخلاق را فراموش کرد و مبارزاتِ برحق و مشروع مردم ستمدیده برخلافِ فرقه‌ی ولایت فقیه و اپوزیسیونِ برانداز، کاملا اخلاق‌گرا است و این به این معنی است که ما ضمن اینکه باور داریم که کفیل‌های سیاسی کاری جز تجارت با خون مبارزانِ داخل نمی‌کنند کارِ آن‌ها را غیر اخلاقی و به دور از اهداف و محتوای این جنبش می‌دانیم. و باز اگر فکر می‌کنید ما دنبال ناامید کردنِ مردم هستیم، باید به اطلاع برسانیم که گسترش امیدِ واهی که با باعث عقیم شدنِ مبارزات می‌شود به مراتب خطرناک‌تر از نا‌امیدیِ عقلانی است.
فرقه‌ی تبهکار ولایت فقیه را تنها و تنها با اتکا به تشکل‌یابی و مبارزه قهرآمیز به زباله‌دان تاریخ انداخت و بقیه‌ی مسائلی که از طرف سلبریتی اکتیویست‌ها در دنیای مجازی مطرح می‌شود در راستای انحرافِ مبارزات و عقیم کردن آن است.

کمیته جوانان انقلابی سرخ مهاباد

چهارشنبه ۳۰ آذر

تلگرام سنندج:
https://t.me/sanandajmashora

تلگرام کردستان:
https://t.me/ShorayEnghlabyMahalay

اینستاگرام:
https://instagram.com/mahalatsanandaj

Telegram (https://t.me/sanandajmashora)
جوانان انقلابی محلات سنندج
کانالی در خدمت ارتقاء و سازماندهی مبارزات آزادیخواهانه، برابری طلبانه و اداره شورائی
دریافت پیام:
@Ersalinazarat
@AbidareSorkh

shora.m.sanandaj@gmail.com